KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735455
nr 1273 5455
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Skogsdunge. Signerad, oramad. Olja på duk, 24x33 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:54:57
2/9 18:00:59
2/9 18:03:58